Kierownik punktu firmowego

Od 27 lat łączymy tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy liderem w innowacjach i usprawnieniach technicznych w piekarnictwie. Naszą dumą są zdrowe i smaczne wyroby, a nagrodą zadowolenie konsumenta. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów i utrzymywanie satysfakcji klienta na najwyższym poziomie.

 

Obecnie PIEKARNIA FAMILIJNA poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

 

KIEROWNIK/KIEROWNICZKA PUNKTU FIRMOWEGO

 

Oferujemy Ci:

 • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
 • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
 • udział w profesjonalnych szkoleniach
 • prywatną opiekę lekarską i inne atrakcyjne benefity

 

 

Będziesz odpowiedzialny/a za:

 • zapewnienie funkcjonowania punktu firmowego zgodnie z obowiązującymi standardami
 • realizację planów sprzedażowych
 • zarządzanie zespołem ekspedientek
 • analizę i raportowanie wyników bieżącej działalności
 • budowanie zaufania do marki na rynku

 

 

Jeżeli:

 • Twoją pasją jest handel i kontakt z klientem
 • posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
 • potrafisz z sukcesem realizować plany sprzedażowe
 • stawiasz przed sobą ambitne cele i angażujesz współpracowników w ich realizację
 • chcesz zdobywać doświadczenie w Piekarni Roku 2018!

 

prześlij swoje cv na adres: praca@piekarniafamilijna.com.pl

 

Za wszystkie aplikacje serdecznie dziękujemy i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Piekarnia Familijna sp. j. Elżbieta Kowalczyk, Witold Kowalczyk informuje, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Piekarnia Familijna sp. j. Elżbieta Kowalczyk, Witold Kowalczyk z siedzibą w Kuźnicy Czeszyckiej 11, 56-320 Krośnice.

Mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Mogą Państwo także skorzystać z prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem naszego inspektora danych: ochronadanych@piekarniafamiljna.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę:

 

Zgadzam się na przetwarzanie przez Piekarnię Familijną sp. j. Elżbieta Kowalczyk, Witold Kowalczyk danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

 

Państwa dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnie wyrażonej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać przekazane nam dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trzech miesięcy, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku. Ponadto Państwa dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres trzech lat.

 

Uprzejmie dziękujemy za wszystkie cv, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.