Pieczywo żytnie 100%

Opis produktu

Linia familijnych chlebów żytnich 100% to połączenie wysokiej jakości składników oraz starannie dobranych dodatków. Pieczywo żytnie powstaje z połączenia prostych składników, które pochodzą prosto z natury. Familijna dba o ich odpowiedni dobór. Dzięki temu do produkcji chlebów wykorzystuje się naturalny zakwas żytni przygotowywany od podstaw we własnej kwasowni. Chleby żytnie 100% posiadają wysoką zawartość błonnika pokarmowego pochodzącego z mąki żytniej oraz ze starannie wyselekcjonowanych ziaren. Wśród nich można wymienić m.in. płatki owsiane, pestki dyni, nasiona babki jajowatej czy płesznik. Linia chlebów żytnich 100% to produkty najwyższej jakości dzięki wdrożonemu Zintegrowanemu Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 22000:2006, standardu IFS Food wersji 6, systemu HACCP oraz standardu ORKLA.

Produkt z Doliny Baryczy

Nasze pieczywo wypiekane jest z naturalnych składników (nie z gotowych mieszanek) co wyróżnia nas na tle konkurencji. Pieczywo jest powiązane bezpośrednio z misją firmy jaką jest wypiek zdrowego i pełnowartościowego pieczywa dla całej rodziny.

Co wyróżnia produkt

Familijne pieczywo żytnie 100% to zawartość wyłącznie mąki żytniej, starannie selekcjonowane ziarna oraz własna receptura.

Przyjazność dla środowiska

Pieczywo w sklepach firmowych jest sprzedawane jako produkt niepakowany wyłącznie w tekturowej banderoli. Działanie to ma na celu minimalizację odpadów. Na życzenie Klienta pieczywo może być krojone i zapakowane w papierową torebkę (bez dopłaty).

Przyjazność dla Klienta

Produkty dostępne w naszych sklepach firmowych cechują się krótką datą przydatności do spożycia, personel w sklepach firmowych jest przeszkolony z informacji nt. obowiązującego asortymentu i pracuje wg wyznaczonych standardów. Całą ofertę Klienci mogą znaleźć na stronie www.familijna.pl natomiast w mediach społecznościowych Klienci mogą być w stałym kontakcie z Familijną i dowiadywać się o nowościach i akcjach promocyjnych z pierwszej ręki. Zapraszamy: Facebook.com/familijna Instagram.com/familijna

Sorry, the comment form is closed at this time.